přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
LakeshaCha + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

09.02.2005 19:16 Malé a velké potěšení
Ve věku pouhých osmi let se vydala na uměleckou cestu dívka, která publikuje na našem Minimaxu. Způsobila nám tak velkou radost, neboť se nebojí „utkat“ se s mnoha vynikajícími autory, kteří pro Minimax uvolnili svá díla.

Malé potěšení (ale ve skutečnosti také velké), nám způsobují statistiky zobrazení, které se pravidelně drží na několika tisících denně. Přestože řada z Vás se během dne vrací, i tak to nesnižuje dosažený úspěch a ukazuje to na zájem o nové umělce a jejich práci.

Moc děkujeme všem, kteří přispívají svými komentáři, bez ohledu na to, že zde sami nepublikují. Připomínáme zásadu, že komentář se má týkat příspěvku, nikoliv osoby autora či autorky. Pokud má někdo zájem sdělit názor i k osobě přispěvovatele, využívejte diskusní fórum nebo této osobě můžete poslat zprávu přímo na osobní účet.

Budeme muset také přijmout realitu, že umění není nepolitické a že se zde budou střetávat společenské postoje i názory, především u psaného slova. Snažíme se však, aby se komentáře nestaly dohadováním.

Autorkám a autorům držíme palce, aby je negativní hodnocení „nerozházely“, ale naopak, aby jim pomáhaly. I „hvězdičkování“ je jen momentálním odrazem vkusu těch, co se s příspěvkem seznámili a je nutno se na výsledek dívat s jistým nadhledem. Zde na Minimaxu to není souboj hvězd, protože by bylo snadné oběhnout pár kamarádů a skóre vylepšovat. Jde o odraz k dílu a umělce a hodnocení spíše směřuje než poměřuje.

Další naši redaktorkou je Iva Honková a její komentáře k výtvarnému umění jsou rovněž označené červeným podkladem. Věříme, že si je rádi přečtete.

Malinko zvažujte frekvenci přidávání svých příspěvků, je lépe umístit jeden denně než více naráz, jinak si vytváříte sami sobě okamžité srovnání, které může být zavádějící. Vždy jeden z Vašich příspěvků bude nejlepší vedle těch Vašich ostatních. Postupné umísťování získává své čtenáře, či obdivovatele a Vaše příspěvky se stanou vyhledávané. Inu i taktika se v umění musí studovat. Ale pokud se rozhodnete pro opačný postup, Minimax je Vám stále otevřen.

Aaron.

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund