přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 9 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

27.06.2005 07:45 Milada Horáková
Česká televize program 2 nedávno opakoval dokument o Miladě Horákové, který byl natočena před 15-ti lety v roce 1990. Při shlédnutí tohoto dokumentu se automaticky vnucuje otázka, zda by bylo možné natočit tento dokument dnes, druhá otázka zůstala nezodpovězena před 15- ti lety a je nezodpovězena stále: „Co se stalo s lidmi, kteří v talárech páchali tyto vraždy?“
Mnozí jsou stále v úřadě, mnozí dnes hodují dětské pornografii, mnozí stále bojují s vykořisťovatelskou skupinou buržoasie, jak dokládá nejposlednější křiklavé a bezprávní rozhodnutí soudu v Českých Budějovicích (informovaly podrobně Hospodářské noviny). Cílem všech těchto snah talárovaných vrahů, podvodníků, zločinů a úchyláků bylo a je likvidace slušných a pracovitých lidí, likvidace statečných lidí. Ti v České republice buď vymřeli a nebo byli vystěhováni. Neexistují. A pokud ano, veřejnost o nich zhola nic neví. Dnes se nenajde žádná Horáková, žádní parašutisté, žádní letci z Anglie, ale ani žádní vojáci od Buzuluku. Soudcovská unie tzv. nezávislých soudců tak připomíná spíše ÚV KSČ a pár slušných soudců (jsou tam) to nezachrání.
Jak souvisí tato úvaha s uměním? Jednoduše. Až zlikvidují talárníci poslední zbytky odporu podnikajícího obyvatelstva, (že je to blbost a že to nejde? Cha chá! Jde to velmi snadno!), přijde čas na nepohodlné umělce. Pokud nám nestačí někdo včas zabavit náš server, tak my data zničíme, aby ani z IP adres se nedal poznat odesílatel. K paranoidnosti nás vyzývá poslední odsouzený v Praze, který anonymně kritizoval líné a blbé úředníky (mimochodem právem) a podle IP adresy, kterou zjistila policie byl obviněn, ačkoliv nikdo neprokázal, že svou kritiku odeslal právě ON z inkriminovaného počítače. Bez důkazů a bez průkazného doložení byl občan odsouzen!!!!!!
Pokud po příštích volbách utvoří druzí vítězní komunisté s Paroubkem (jak ostatně sám deklaroval) vládnoucí koalici (a je to hodně pravděpodobná varianta) potom náš server ukončí svou činnost, abychom se my v redakci a Vy autoři mohli opět skrýt. Na kolik let nevíme, ale bude to nadlouho.

Aaron
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund