přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
ElaineH46 + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

05.02.2005 17:58 Dnes trochu delší povídání
Máme radost a jen koukáme. Příspěvky se hrnou (k naší nemalé radosti) a řada z nich je velmi kvalitní. Budeme moc rádi, když našim autorům elán vydrží. Také připomínáme návštěvníkům našeho serveru, že pro hlasování hvězdičkami se nemusí registrovat. Hlasování je určené autorům, aby jim dosažené „hvězdičky“ signalizovaly názor publika a pomáhali jim v jejich tvorbě.

Ještě více děkujeme za komentáře. I za kritické, i za sžíravé, i za odvážné a hlavně za upřímné. Není nic důležitějšího pro autora, než komentář k jeho dílu. Může sice někdy nabourávat jeho ego, ale cesta k úspěchu jiná není. Taky prosíme minimaxové autory, aby se občas podívali na dílka svých kolegů a případně jim sdělili svůj názor. Těm, co už to dělají, naše redakce moc a moc děkuje.

O příznivce se musí každý ucházet, často bojovat. A komentář k práci druhého je dobrým tréninkem, protože se zamýšlíme co ANO a co NE. Nakonec to nastaví zrcadlo vlastní práci, protože vyvěsit dílko jako na nástěnku nestačí.

V.I.P. producenti se na náš a podobné servery dívají. Pro inspiraci, pro hledání nových osobností, někteří i pro srovnávání s jinou nabízenou tvorbou. Doufáme, že jejich doporučení se stanou přínosem pro Vaši tvorbu.

Zároveň bychom rádi představili některé zajímavé autory minimaxu, proto se rozhodla redakční rada některé z nich oslovit a pokud budou souhlasit, ukázat jejich profil a osobnost. Tak se těšíme.

A do dalšího týdne hodně úspěchů.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund