přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

16.05.2005 15:50 A budeme se těšit
Samozřejmě na Vaši radost, na copak jiného. Koncem týdne vyhodnotíme nejúspěšnější příspěvky za měsíc duben - a opět rozdělené do kategorie próza a poesie a výtvarná díla a fotografie. Zdá se nám, že i Vám to takto vyhovuje, ale přijímáme všechny náměty na případné zlepšení.
Moc nás těší, že se často nedáte odradit. Když vidíme, jak někteří autoři dostávají „do těla“ tvrdými komentáři, až nám někdy zatrne. Ale autoři to nevzdávají a píší mnohdy lepší a lepší věci, fotí nové snímky s novými nápady a náměty, dávají všanc své práce. Je to opravdu obdivuhodné a nádherné.
Máme tu diskusi, zda autor po nějaké době může znovu uveřejnit svůj příspěvek. Především proto, že pokud se mu díky i vysoké konkurenci nedostal do „pamětních“ žebříčků, vlastně skoro zmizí. Tak jsem navrhl, že uděláme na toto téma anketu. Ostatní souhlasí, přestože převládá názor, že neúspěšný příspěvek se ani při druhém pokusu úspěšným nestane.
Naši včera vyhráli hokejový titul mistra světa. Je to jenom sport, byť se hraje o slušné peníze. I v umění jde především o zábavu. I v umění se však točí slušné peníze. Drželi jsme palce hokejistům držíme je i Vám.

Aaron
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund