přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
KalaLarsen, TJHLuther + 9 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

08.09.2008 21:12 Redakce aneb co chceme říct my
Milí čtenáři, autoři, i náhodní návštěvníci,

dovolte nám představit naši představu o tom, co si myslíme, že umělecký server, co je jeho smyslem a jak si představujeme jeho chod.
Minimax jsme založili před mnoha lety a vznikl jako iniciativa pro všechny, kteří tvoří a chtějí také nějaký názor na to, jak píší nebo malují a jsou ochotni přijmout i názor kritický. Na co je psaní do šuplíku, umění je o střetávání lidí a vzájemném ovlivňovaní pomocí děl, která člověk vytváří.
V té době neměl MINIMAX prakticky skutečnou konkurenci, většina takzvaných uměleckých serverů byly pubertální tlachárny a nebo partičky nekompetentních hlupáků navzájem si chválících díla. To jsme tu nikdo nechtěl, a tomu jsme vždy přizpůsobovali svůj přístup k serveru.
Chceme zde komunitu lidí, velmi, ale chceme, aby se jednalo o lidi v jistém slova smylsu elitně tvořící a smýšlející, tedy takové schopné přijímat i negativní názor, a mrzí nás, pokud od nás odcházejí proto, že jim někdo napíše negativní komentář, ale proto jsme tady, pro trochu jiný pohled - na svět i díla autorů.
Ale nejsme tu proto, aby si někdo řešil svoje komplexy a představy o fungování světa z pozice naprosto nekompetentního hlupáka sedícího u počítače, co nikdy nic nemusel. Naše starost je zachovat funkčnost serveru, vytvořit obrovskou zálohu pro díla - některá jsou mnoho let stará a nikdo je nemaže, ale MINIMAX funguje i jako archív, a od nikoho z vás za to nechceme ani korunu, ani "aktivační sms."
MINIMAX jsou hodiny naší práce - zachovávání funkčnosti, starostí s výpadky, a děláme to proto, že věříme v hodnotu a smysl umění, a že jsme přesvědčeni, že je zde mnoho talentovaných lidí, kteří si zaslouží prostor.
Pokud má někdo nějakou námitku nebo komentář k funkčnosti, je jeho názor vítán - na našem emailu nebo v diskusním fóru. Ale ne mezi autorskými příspěvky. Ale nejsme povinni přizpůsobovat svůj přístup nikomu - je jen na nás, zda námitku zvážíme. Jsme pro otevřenou komunikaci, ne pro výkřiky a egocentrické projevy lidí přesvedčené o vlastní pravdě.
Budeme jen rádi, pokud napíšete do fóra slušně a bez invektiv svůj názor na cokoli. Kdokoli z vás.
Redakce
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund