přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

08.08.2008 13:15 Novinky od některých z Vás
Mili uzivatele,

vzhledem k tomu, ze nekteri z Vas evidentne trpi pravdepodobne vaznymi psychickymi problemy, ktere zde ventiluji neprijatelnym zpusobem, a pote, co temto lidem, aby "nekazili vzduch" zablokujeme pristup na stranky a smazeme prispevky, kterymi porusuji zakon, dostavame tyto emaily:

dovoluji si Vás tímto upozornit že za neoprávněné smazání mého příspěvku můžete v nejbližší době očekávat soudní postih. Velice se na Vás těším ....i když je naprosto jisté že mi příspěvek smazala animula nebude zase tak těžké zjistit právní cestou kdo se za ní skrývá. P:S. to že jste mi zrušili přístup bez udání důvodů jen proto že je demokracie taky neuhájíte.Nikoho jsem nenapadala ani vulgárně neurážela.Vše mám zkopírované a doložené.

Pokud se domnivate, ze minimax, ktery je nase neziskova a dobrovolna cinnost, nekoho opravnuje k takovym projevum, dejte nam o tom vedet a okamite ho zrusime.
Zajima nas Vas nazor, jako ostatne vzdy.

redakce
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund