přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

27.12.2007 04:25 Výchova minimaxíků v Čechách aneb proč se zlobit za názor
Milí minimaxíci,

věříme, že prožíváte příjemné Vánoční svátky plné pohody a radosti, a zároveň Vám snad umožňují trochu prostoru ke kreativní tvorbě, těšíme se na ni!
Co nás jako redakci v tomto požehnaném čase trošku trápí, je skutečnost, že i přes letitou a velmi zarytou snahu naučit naše autory přijímat i kritické příspěvky se stále někteří autoři cítí být hluboce uraženi, pokud někdo není bezmezně nadšen jejich dílem.
Zkuste si položit otázku, co od minimaxu vlastně očekáváte? Jedná se o skupinu lidí navzájem interagující na virtuálním poli, a pokud chcete pochvalu pro svůj obrázek, ukažte ho babičce, té se bude líbit určitě. Ale jestli chcete názor lidí, co možná jen jdou kolem nebo jsou trvalými členy komunity, kterou se minimax časem stal, musíte být připraveni přijmout i kritický názor a ne se hájit a dohadovat, že jste "jenom amatér" atp., o tom to přece není. Hodnotí se díla, ne autoři.
Domníváme se, že nám velice hezky "prosperuje" sekce prózy a poezie /i když prózy bychom si přáli více - máte návrhy na motivaci? Pište!/, kde opravdu kvalitní díla mají početná vysoká hodnocení, a opravdu průměrná mají střední hodnocení i nízký počet komentářů, a tak bychom si to představovali i u výtvarných a obrazových děl. Když někdo nehodnotí Vaše dílo pozitivně, není nutně nepřítel nebo ignorant, ale může mít jiné estetické cítění nebo i naprostou pravdu. Proto bychom svátky chtěli využít k jemnému apelu na všechny, kteří zde publikují svá díla, aby věděli, že jsme za jejich kreativní činnost vděční, a zároveň by oni měli být vděční za každý korektní názor, byť kritický.

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do blížícího se nového roku,

redakce MINIMAX.cz
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund