přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
Giselle155, VickieImla + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

29.05.2006 06:48 Milí přátelé Minimaxu - volby 2006

Milí přátelé Minimaxu,

vážení umělci, přispěvovatelé, kritici a příznivci. Náš server sponzoruje firma Swiss inquiry and technology – SIT a.s. a již déle jak rok provozujeme díky ní bezplatně tento server, o který se stará skutečná parta nadšenců, kterou znáte pod názvem REDAKCE. Jsme v období, kdy společnost SIT dosahuje zisku, a proto bylo možné udělat radost Vám, ale i nám. Vždyť řada příspěvků má skutečně profesionální úroveň a to, že náš server vyhledávají umělci také ze Slovenska znamená, že i jim přináší radost a potěšení. Co více bychom si mohli přát.

K radostným tónům se však mohou zaznít tóny i falešné dokonce smutné.
V tomto roce jsou v České republice volby, které mohou být pro její další vývoj fatální. Znovu nástup Komunistické strany spolu s ČSSD bude znamenat, že firma SIT s vysokou pravděpodobností své podnikání skončí. Skončí i provoz serveru Minimax. Firma podniká na českém trhu od roku 1999 a dobře ví, že korupční projevy totalitní zvůle se projevují stále více a více. S tím přicházejí vraždy kontroverzních podnikatelů, podivné prodeje státních firem, nedoložená udávání a špiclování. Těmito případy je zahlcena policie, je jimi zahlceno státní zastupitelství a je jimi doslova „prolezlá“ tato vláda.
„Tak podívejte“ opakoval 28.5.2006 v televizní debatě České televize úřadující premiér Paroubek více jak dvacetkrát a dodal : „tyhle volby jsou o tom, zda bude premiérem Paroubek nebo Topolánek“ končil svou trapnou rétoriku.

Pan Paroubek se mýlí. Tyto volby jsou o znovu vládě komunistů a socialistů, nebo naopak o svobodě českých občanů. I vy můžete rozhodnout. Volte kohokoliv, kdo je Vám sympatický a názorově blízký, ale prosíme NEVOLTE komunisty a jejich pomahače.

Za redakci,
Aaron

P.S.: Uživatelka Fany byla zablokována za opakované podvody v hlasování. Pokud se připojí z jiné IP, budou její příspěvky smazány.

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund