přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

01.04.2006 13:58 Novinky v kultuře
Prahu navštívila v rámci Febiofestu herečka Claudia Cardinal. Samotný Febiofest byl z valné části již před začátkem vyprodán, a vyvrací tak mýtus o českých divácích chtivých komedií Zdeňka Trošky, a je dostatečnou fackou na nářky provozovatelů filmových klubů, kteří si stěžují na nezájem diváků. Febiofest je vlastně homogenní, týdenní filmový klub, který zajímá. A zajíma hodně, dokonce tolik, že mnoho lidí se na vytoužené filmy do kina vůbec nedostalo. Kde je tedy chyba? V divácích? Nebo v provozovatelích FK, kteří naprosto nedbají o propagaci a volí program zcela neodpovídající poptávce aktuálního publika inklinujícího k tzv. "nezávislé tvorbě," a tedy vpodstatě vnucují svůj vkus těm, kteří o něj nestojí? Otázka k zamyšlení, těšíme se na Vaše názory!
Další kulturní "novinkou" je (dosti bizardní?) záměr na zbudování muzea Karla Gotta v jeho bývalé vile v Jevanech u Prahy. Školní družiny se nejspíš nemohou dočkat.
Tom Hanks natáčí nový film, ve kterém bude hrát prodavače v řetězci kaváren Starbucks. Vypráví příběh o zkrachovalém reklamním managerovi, který nalezne štěstí jako výše zmíněný prodavač. Režírovat bude Gus Van Sant (Dobrý Will Hunting).
"Pořad Uvolněte se, prosím patří v ČR k nejpopulárnějším. Jeho sledovanost se pohybuje kolem 1,2 - 1,5 miliónu diváků. Loni s ním Kraus získal televizní ceny Elsa, letos vyhrál v anketě TýTý kategorie Osobnost televizních zábavných pořadů a Pořad roku." Výsledkem je, že se se stejným pořadem pod názvem "Bez obav, prosím," kde hosty zve k příjemnému "uvolnění" a pak do nich tepe a dělá z nich v lepším případě šašky, v horším úplně idioty bez rozdílu věku, barvy, pohlaví a schopností, vystoupí i na Slovensku na komerční televizi JOJ. Jen aby měl ještě koho zvát.
Pobouření vyvolala socha rodící Britney Spears -
Má být součástí výstavy proti potratům pořádáné v New Yorku, autorem je Daniel Edwards. Autor tvořil dílo podle fotografií zpěvačky, nikdy ji neviděl ve skutečnosti. Nevíme, zda vyvolala pobouření socha samotná, když zpěvačka je matkou a rodila údajně císařským řezem, nebo pohled na sochu zezadu (snímek dostupný není). Jak se Vám líbí?
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund