přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 9 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

18.01.2005 21:47 Vítejte na MINIMAXu!
Vítejte na uměleckém serveru MINIMAX!

Tento server byl vytvořen za účelem podpory mladých a začínajích umělců, případně fanoušků umění (amatérů), kteří mají zájem prezentovat svou tvorbu a hledají pro to prostor.

Minimax má za cíl stát se volnou galerií i koutkem autorského publikování, kde mohou autoři zcela zdarma publikovat své příspěvky a očekávat hodnocení a komentáře k nim.

Doufáme, že případné pozitivní reakce na díla poňouknou autory k větší aktivitě a prosazování se na uměleckém poli i jinou formou, než publikováním na internetu a minimax tak prospěje celkovému rozvoji umění.

Zároveň si přejeme, aby kritika neodradila autory od tvorby či jejího publikování, ale byla přínosnou a motivující ve prospěch uměleckého vývoje autorů, nikoli výsměšnou, zdrcující a hanlivou, proto budeme příspěvky, které mají za cíl jakkoli osobně invektivovat autora, jeho tvůrčí schopnosti či osobnost odstraňovat a každý autor má právo upozornit na příspěvek pod svým či cizím dílem, který je v rozporu se slušností a nesouvisí s názorem na dílo, a požádat o jeho odstranění (minimax není diskuzní server a komentáře u jednotlivých děl se musí týkat výhradně díla samotného; pro ostatní náměty je zde zřízeno přehledné diskusní fórum, kde může kdokoli svobodně vyjádřit svůj názor na jakékoli téma).

Doufáme, že se MINIMAX.cz stane místem, kde se bude umění nejen prezentovat, ale také vyvíjet a růst.

Team šéfredaktora MINIMAX.cz

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund