přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
sneakersona + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - Vaše tvorba?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše tvorba?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Výtvarné umění
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PaiN
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 17. Feb, 2007

PříspěvekZaslal: so 17. únor, 2007 22:17    Předmět: Vaše tvorba? Odpovědět s citátem

Jen na sebe něco práskněte... jak se výtvarně projevujete, kdo patří k vašim nejoblíbenějším autorům, jak se stavíte k současnému či "starému" světu umění...?
housecore
Povídálek

Zaregistrován od: 13. Jan, 2006

PříspěvekZaslal: ne 18. únor, 2007 14:33    Předmět: Re: Vaše tvorba? Odpovědět s citátem

PaiN napsal:
kdo patří k vašim nejoblíbenějším autorům, jak se stavíte k současnému či "starému" světu umění...?

mne sa najviac páči Salvador Dalí a mám rád industriálne fotky a koláže. Starých majstrov uznávam, najviac nizozemcov.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaiN
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 17. Feb, 2007

PříspěvekZaslal: po 19. únor, 2007 11:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zbožňuji expresionismus a fauvismus jako směry takové... mí nejoblíbenější umělci jsou Oskar Kokoschka, Egon Schiele, Maurice Vlaminck a samozřejmě Edward Munch. Ze starších autorů nesmím zapomenout na nesmrtelného umělce Vincenta van Gogha nebo Millaise (především obraz Ofélie...)...
Z Čechů zbožňuji především Fillu, ale také Kupku a Josefa Váchala, který se svými náměty a dřevoryteckými zpracováními patří k nejlepším autorům...

Uf, je toho daleko víc... Koulející očima těžko se vybírá... Usmívající
Satanica
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 10. Nov, 2005

PříspěvekZaslal: pá 23. únor, 2007 20:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já nejradši maluju dle své fantazie, prostě všechno co se urodí v mé šílené hlavě, no a oblíbení autoři - Dalí, Bosh, Chagall.. ale líbí se mi v podstatě cokoliv, co má nápad, co je originální a co není jen kopírování reality, a dávám většinou přednost spíš temnějším, depresivnějším záležitostem, které na mě, ač se tomu lidé diví, působí pozitivně, narozdíl od veselých líbivých obrázků, které mě spíš děsí Usmívající
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
housecore
Povídálek

Zaregistrován od: 13. Jan, 2006

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 21:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Satanica napsal:
... no a oblíbení autoři - Dalí, Bosh, Chagall.. ale líbí se mi v podstatě cokoliv, co má nápad, co je originální ... a dávám většinou přednost spíš temnějším, depresivnějším záležitostem... Usmívající
holka, Ty si moja KRVAVÁ skupina Usmívající
Pajinka
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 23. Jan, 2007

PříspěvekZaslal: út 13. březen, 2007 11:11    Předmět: Oblíbení autoři Odpovědět s citátem

Tož... Váchal, Shiele, Da Vinci, Van Gogh, Rembrandt, Mucha, Klimt... hehe, trochu směska, ale všichni něčím výjimeční!!!
Jo a zbožňuju rytce skla Harcubu... Velmi šťastný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rowantree
Málomluvka

Zaregistrován od: 18. Mar, 2007

PříspěvekZaslal: po 19. březen, 2007 18:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj:)
já nemám vyhraněnej směr ani styl co se čehokoli týče, ale pro příklad, z českých výtarníků např. Aleš Lamr (spíše 60 a 70.léta), náš Ústecký Zdeněk Košek-malíř artbrutu, Vladimír Boudník se svým úžasným explosionalismem, grafiky třeba Rudolf Adámek, a nesmim zapomenout na jemnost a hloubku Josefa Šímy...jinak určitě klasika Mucha nebo Švabinský.
Z cizích určitě Bohdan Hostiňák, H.R.Giger kterej podle mě ve scifi nemá konkurenci, vyjímečně citlivej a vnímavej Andy Goldsworthy, Munch určitě,van Gogh, atd,to by bylo na dlouho..
eště bych mohla zmínit období romantismu, expresionismu,
čemu vůbec nerozumim a ani se mi nelíbí je kubismus,pro mě je to nehezkej směr(krom kub. interiéru)
lada
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 08. Oct, 2005

PříspěvekZaslal: pá 27. duben, 2007 7:09    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě vítězí barvy, humor nebo nápad. Takže je to záběr široký na příč celými dějinami umění. Dosti mě zaujala Friada Khalo, Duchamp, sestry Válovy, a čeští výtvarníci druhé poloviny dvacátého století - jenže jako na potvoru mi před očima probíhají obrazy a sochy či objekty a jména jaksi ne a ne polapit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hamidka
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 03. Jun, 2007

PříspěvekZaslal: ne 03. červen, 2007 16:41    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě vítězí Gustav Klimt a Friedrich Hundertwaser.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
shiwka
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 23. Aug, 2007

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 18:30    Předmět: Odpovědět s citátem

vyrastla som na imresii...vdaka jej hl.predstavitelom som sa naucila vnimat svet ako jedno obrovske platno...
Baddisease
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 09. Aug, 2007

PříspěvekZaslal: pá 28. září, 2007 15:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa páčia také "zasnívané" obrazy, napríklad od Chagalla, alebo Gogha... Potom ešte praveké umenie (hlavne kone a lane, bo sú mi najviac sympatické z toho všetkého) a umenie rôznych kmeňov, naposledy som sa zamilovala do obrazov pochádzajúcich z Afriky (heheh..nemyslím tie masky, nakreslené na oranžovo-červeno-žltom podklade Velmi šťastný )... No a tie sa mi páčia preto, lebo sú prekrásne farebné a plné života Usmívající .
It's the worst feeling when you lose your ideals and dreams. Don't try to get them back. You won't be ever able to do so. No one will help you. Just sit and take your breath. You may cry but what won't make you feel better. Dear...
Baddisease
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 09. Aug, 2007

PříspěvekZaslal: pá 28. září, 2007 15:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa páčia také "zasnívané" obrazy, napríklad od Chagalla, alebo Gogha... Potom ešte praveké umenie (hlavne kone a lane, bo sú mi najviac sympatické z toho všetkého) a umenie rôznych kmeňov, naposledy som sa zamilovala do obrazov pochádzajúcich z Afriky (heheh..nemyslím tie masky, nakreslené na oranžovo-červeno-žltom podklade Velmi šťastný )... No a tie sa mi páčia preto, lebo sú prekrásne farebné a plné života Usmívající .
It's the worst feeling when you lose your ideals and dreams. Don't try to get them back. You won't be ever able to do so. No one will help you. Just sit and take your breath. You may cry but what won't make you feel better. Dear...
animula
Žvanil

Zaregistrován od: 14. Mar, 2005

PříspěvekZaslal: čt 05. květen, 2011 1:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne ovlivnil Kandinski, Chagall, Basquiat, Schwabinski
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Výtvarné umění Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: